3.03.2013

Fryzury na wiosnę

W związku z tym, że zbliża się wiosna wiele z nas myśli o zmianie bądź odświeżeniu swojego wizerunku. W moim przypadku na myśl przyszły włosy. Postanowiłam zrobić przegląd trendów na wiosnę i podzielić się z Wami moimi inspiracjami. Za kryteria przyjęłam poziom trudności, czas i ilość produktów użytych do stylizacji.

Na pierwszym miejscu - naturalne fale w stylu Rock n' Roll. Versace, BCBG, Isabel Marant - oto tylko niektóre z wybiegów, z których możemy czerpać inspirację. Jedynym produktem jaki potrzebujemy do stylizacji jest mus, aby nadać włosom gęstości i objętości. Z przedziałkiem na środku, zwiążcie włosy w delikatny koczek i rozpuście tuż przed wyjściem, nadając im dodatkowej lekkości, efekt wiatru we włosach.


Drugie miejsce zajął szykowny koczek. Jak go zrobić? Z przedziałkiem na środku lub z boku, zaczesujemy włosy w nisko usadzony, ciasno związany kucyk. W tym momencie spryskujemy je produktem wygładzającym i nabłyszczającym. Następnie pozostaje nam tylko zawiązanie koczka - wybór stylu pozostaje w Waszych rękach. Ja stawiam na okrągły a zarazem elegencki koczek baletnicy.


Na sam koniec pozostawiłam świetny trend, jakim jest wykończenie fryzury akcesoriami. Opaski, perełki czy kwiaty - możliwości jest wiele, dlatego możemy mieć pewność, że znajdziemy coś dla siebie. W zależności od wyboru, będziemy potrzebować lakieru do włosów lub musu zwiększającego objętość. Dla mnie będzie to duży kok ozdobiony aksamitną apaszką z kolorowym wzorem, jak u Dolce & Gabbana - absolutny  hit sezonu.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz