1.05.2013

Trend 2013 - rzęsy 3D


Jednym z moich ulubionych trendów na nadchodzącą wiosnę 2013 są rzęsy 3D. Inspiracja pochodzi prosto od Gucci, gdzie ekstra długie, zabójcze i wyolbrzymione rzęsy z przydymionym okiem w odcieniach brązu doskonale współgrały z roświetloną skórą i naturalnymi ustami. Trend zdecydowanie odchodzi od dziewczęcego wizerunku z poprzedniego sezonu - jest bardzo luksusowy i intensywny.
Makijażystka Pat McGrath zainsirowała się ikonami lat 70. jak Marisa Berenson czy Marina Schiano, skupiając się na silnym makijażu oczu, stosując dwa zestawy sztucznych rzęs. Zaczęła od rysowania lini przy zewnętrznym kąciku dolnej powieki używając ciemnobrązowej kredki, a do powiek użyty został cień w odcieniu głębokiego brązu. Odrobina cienia została również nałożona na dolnej powiece. Brwi pozostawiła naturalne, na sam koniec stosując beżowy rozświetlacz na środku górnej powieki i pod linią brwi. Makijaż na pokazie Gucci ponownie nas nie zawiódł, a Pat McGrath wspaniale podsumowała "To jest Mediolan. Nie będziemy już nigdy zanudzać Was brakiem makijażu."
Rok 2013 przynosi nam nową generację produktów, a maskara to zdecydowanie jeden z elemntów naszej kosmetyczki, które bardzo rzadko nas zawodzą. Skup swoją uwagę na makijażu oka, a oczy tłumów zwrócą się w Twoim kierunku.Źródło: www.style.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz