5.22.2013

Obiekt pożądania - boyfriend jeans

Rurki od zawsze były moim faworytem. Ostatnio jednak moją energię pochłoniły poszukiwania idealnych jeansów typu boyfriend.
Na początku nie byłam do nich przekonana - wręcz przeciwnie - był to ostatni krój, jaki znalazłby miejsce w mojej szafie. Z podwiniętymi nogawkami skracają nogi, a luźny krój łatwo deformuje sylwetkę, podkreślajac to, co zwykle chcemy ukryć. Jednak po zrobieniu krótkiej analizy zmieniłam zdanie. Dlaczego? Jeansy boyfriend są przeciwieństwem rurek - ich luźniejsza forma pozwala na tworzenie stylizacji o całkowicie innym charakterze. Są dwie zasady, których każda z nas powinna przestrzegać. Po pierwsze, wybierz rozmiar mniejszy niż normalnie - jeansy powinny być dopasowane w biodrach, jednak nie obcisłe. Po drugie zawsze zestawiaj z wysokimi obcasami - w taki sposób wydłużysz sylwetke, zwracając uwagę na najszczuplejszą część nogi.
No i w ten sposób kolejnym elementem, który ląduje na mojej liście obiektów pożądania są jeansy boyfriend marki CURRENT/ELLIOTT. Miłego stylizowania ;)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz